Skočiť na hlavný obsah

učiteľ PÍŠŤALÔČKA (Píšťalkový spevník DVD ONLINE aj pre potreby výuky)

Táto ONLINE škola (bez knihy a DVD) Vám umožní svojim žiakom ukázať, ako preniknúť do tajomstva píšťalkových tónov. Jednotlivé časti sú dostupné i osobitne (až 50 videí!), čo veľmi pomáha pri učení jednotlivých skladieb.

DVD je fajn, ale..

Nie je až také svižné a keď sa chceme vrátiť na určité miesto skladby, tak to niekedy trvá celú večnosť, kým mechanika zareaguje.. preto ponúkame obľúbené DVD vo forme videí.

Pripojiť sa môžete či už z počítača, tabletu, alebo z mobilu.

Naučte sa na píšťalku kdekoľvek práve ste!

JE TO ONLINE VERZIA OBĽÚBENÉHO DVD

Po objednávke Vám pošleme výzvu k platbe a po úhrade budete mať video dostupné hneď po prihlásení do svojho účtu

K videu budete mať časovo neobmedzený prístup kedykoľvek sa pripojíte!

44,00 €
Kategória
Podobný tovar
Cena
44,00 €

V cene je zahrnutá sublicencia pre 1 osobu i pre potreby výuky (teda nielen pre Vašu osobnú potrebu)

Dĺžka videa: 51 min 33 s

Zakúpte si túto našu online školu hry a ZDARMA Vás radi spropagujeme (Váš kontakt a pod.) na našich stránkach. Píšte na: duchfujary@gmail.com

 

Vyučovanie ešte viac zjednoduší Škola hry na šesťdierkovú pastiersku píšťalku (ZOŠIT). Nájdete v ňom všetky cvičenia a pesničky tohto ONLINE videa v notách:

›› Škola hry na šesťdierkovú pastiersku píšťalku (ZOŠIT E-BOOK)

 

V tejto škole sú zúročené celoživotné vedomosti a skúsenosti hráča, výrobcu a pedagóga Dušana Holíka

 

“Som šťastný človek. Narodil som sa na Kráľovej púti v čarokrásnom prostredí matky Poľany. Keď som mal tri roky, presťahovali sme sa do Očovej, kde moji rodičia postavili dom. Z rozprávania rodičov viem, že život na lazoch bol ťažký, ale predsa krásny. Radosti, ale aj žiale vkladali moji predkovia do ľudovej piesne, ktorá bola prirodzenou súčasťou ich života. Pamätám si, keď som bol malý chlapec, že otec s mamou, aj starí rodičia, ktorí s nami bývali, si spievali pri práci. A keď bol nejaký sviatok a v našom dome sa zišli príbuzní, to už bola iná muzika. Nie husle, či harmonika, ale fujary a píšťaly. Každý chlap z našej rodiny vedel niečo zahrať a mnohí priniesli svoje vlastnoručne vyrobené píšťalky, ktoré bolo treba „oprobovať". Dodnes mi znejú v ušiach slová: „Nože, Ondrej, povedz na tejto píšťali voľačo!" Chlapi hrali, spievali a ja som stál v kúte a takmer som nedýchal, aby mi niečo neušlo. To boli moje prvé dotyky s čarokrásnou ľudovou piesňou a pastierskymi píšťalami, ktoré ma sprevádzajú po celý život.”

“Píšťalkový spevník má poslúžiť tomu, aby šesťdierková píšťalka vystúpila z tieňa fujary a znovu zaujala dôstojné miesto, ktoré jej kedysi právom patrilo. Súčasťou Píšťalkového spevníka je aj videonahrávka všetkých cvičení a piesní. Notová časť je písaná v G-durovej stupnici, a keď ju zvládnete, môžete si na vašej píšťalke prehrať aj 101 piesní z ›› Fujarového spevníka. Ak chcete byť úspešní a spokojní sami so sebou, musíte obetovať hre na píšťalku aspoň jednu hodinu denne. Verím, že sa vám to podarí..”

Dušan Holík

 

Ukážka ako hrať na píšťalke pomocou tejto školy

 

Všetko si môžete odskúšať hneď teraz! Kliknite na: ›› https://duchfujary.sk/user a prihláste sa ako:
Používateľské meno: Maco
Heslo: 123
Zobrazia sa Vám ukážky jednotlivých videí, po úhrade sa Vám takto pravdaže zobrazia celé videá..