Skočiť na hlavný obsah

ZLATÁ KOLEKCIA 3 v 1 (3x KNIHA, 2x DVD)

Fujeráši, fujaristi, píšťalkári, roky ste čakali, ale už dlhšie netreba, už je to tu!

Tieto spevníky Vám ukážu ako preniknúť do tajomstva píšťalkových a fujarových tónov..

Sú v nich zúročené celoživotné vedomosti a skúsenosti hráča, výrobcu a pedagóga Dušana Holíka

68,00 €
Kategória
Podobný tovar
Cena
68,00 €

Sada obsahuje (ušetríte 4€):

fsvVIANOČNÝ FUJAROVÝ SPEVNÍK (KNIHA)

Fujeráši, fujaristi, píšťalkári, roky ste čakali, ale už dlhšie netreba, už je to tu! Na svete je nový VIANOČNÝ Fujarový spevník, ktorý už Dušan Holík nestihol vydať, ale podarilo sa teraz a tak si všetci priaznivci fujary a píšťalky akiste prídu na svoje! Unikátny duchovne ladený výber piesní je k dispozícii v notách i s hmatmi pre fujaru, ale aj pre píšťalku! (viď ukážka)

ObsahUkážka

 

fsFUJAROVÝ SPEVNÍK (KNIHA+DVD)

“Fujara – kráľovná pastierskych ľudových hudobných nástrojov, je už mnoho rokov predmetom výskumov a odborných článkov etnografov a muzikológov zo Slovenska a čoraz viac aj zo zahraničia. Tento jedinečný hudobný nástroj je mojím spoločníkom celý život. Výroba aj hra na fujare a šesťdierkovej pastierskej píšťalke, ktorá k nej neodmysliteľne patrí, má v mojej rodine silnú tradíciu. Fujara mi dala počas môjho života mnoho a prišiel čas, keď som sa rozhodol, že jej tento dlh aspoň sčasti vrátim. Moje vyznanie venujem Vám všetkým, ale hlavne starému otcovi, ktorý mi do duše vštepil lásku k horám, ľudovej piesni a rodnému kraju pod Poľanou.”

Dušan Holík

 

psPÍŠŤALKOVÝ SPEVNÍK (KNIHA+DVD)

“Píšťalkový spevník má poslúžiť tomu, aby šesťdierková píšťalka vystúpila z tieňa fujary a znovu zaujala dôstojné miesto, ktoré jej kedysi právom patrilo. Súčasťou Píšťalkového spevníka je aj videonahrávka všetkých cvičení a piesní. Notová časť je písaná v G-durovej stupnici, a keď ju zvládnete, môžete si na vašej píšťalke prehrať aj 101 piesní z Fujarového spevníka. Ak chcete byť úspešní a spokojní sami so sebou, musíte obetovať hre na píšťalku aspoň jednu hodinu denne. Verím, že sa vám to podarí..”

Dušan Holík

 

Ukážka FUJAROVÝ SPEVNÍK (KNIHA+DVD):

 

Ukážka PÍŠŤALKOVÝ SPEVNÍK (KNIHA+DVD):

 

Nákupom tejto kolekcie ušetríte 2€